Prosty, atrakcyjny, wygodny i
"Prosty, atrakcyjny, wygodny model, o którym łatwo zapomnieć. Nie tak sztywny jak xc7 z karbonowymi wstawkami, ale wciąż wystarczająco wygodny do efektywnej jazdy. Konstrukcja bez tkanin zatrzymujących wodę sprawia, że bardzo łatwo je wyczyścić i wysuszyć. Jedynym minusem jest to, że pokrętło boa nie pozwala na regulację nacięcie po nacięciu: nie dokręcaj zbyt mocno na początku, w przeciwnym razie będziesz musiał odkręcić całość i zacząć wszystko od nowa. Niezbyt praktyczne, ale można się do tego przyzwyczaić. Zadowolony z modelu, jeśli szukasz wszechstronnego buta rando/xco, który nie jest przeznaczony wyłącznie do zawodów".
